מעילים בהתאמה אישית מבית אופנה

מעילים בהתאמה אישית מבית אופנה

Reading Time: 2 minutes

מציאת מעילים כיום אינה משימה קלה בשל ריבוי האפשרויות והדגמים שנוצרו בשוק.

בשל כך, החלטנו לפתוח בקמפיין הדרכה קצר המסביר כיצד מומלץ לבחור מעילים. הרבה פעמים, כשאדם מסוים מדמיין מעיל, הוא מדמיין מקטורן עבה דמוי ג'קט, שכל ההבדל בינו לבין ג'קט רגיל הוא בסטייל, אך הצורה – צורת כנף היא. בפועל, אין זה בהכרח כך. ישנם מעילים בצורות שונות מאלו, ולכן כל האפשרויות לבגד עליון פתוחות בפניכם. להלן מספר אופציות אפשריות.

ווסט איכותי מבית אופנה

ווסט הוא מקרה פרטי של מעיל: בגד עליון, אך שצורתו אינה צורת כנף אלא צורה דקה החושפת את החולצה שמתחת. באופנה: ווסט שחור על רקע חולצה מכופתרת לבנה, או ווסט שחור ומצופה במעט עיטורים צבעוניים לקישוט בגד הבוטיק.

מעיל ללא רוכסן

מעיל אשר מצויד באמצעי סגירה אחרים כגון כפתורים ולחצנים. פתח הסגירה של 2 כנפי הז'קט מסווה, והוא עשוי מבד, עור או דמויי עור. המעיל אופנתי מאד ונחשב לאחד מבגדי המותג המובילים בתחום האופנה. ניתן ללבוש מעיל זה לאירועים, מעיל ללא רוכסן לרוב יראה מרשים יותר ואלגנטי.

מעיל רכוס

המעיל הקלאסי, אשר הפתיחה והסגירה שלו היא באמצעות רוכסן. מעילים מעין אלה מציעים פתיחה קלה, ובנוסף גם הסוואה לסימני הרוכסן, כך שהמעיל בסופו של דבר נשאר אופנתי. יש לו ריבוי כיסים המאפשר אחסון של תכולות-יד רבות להולכי רגל. זהו מעיל נוח המתאים ליומיום, הוא מתאים גם לילדים שלא תמיד יסתדרו עם כפתורים.

התאמת המעיל לחליפה

התאמתם של מעילים לחליפות היא המשימה העיקרית בה תצטרכו לנקוט. ההתאמה נעשית על ידי מוכרים מקצועיים בבית האופנה, אך יכולה להיעשות גם במסגרת קניית חליפה שלמה. נכון, מדובר בהגדלת תקציב הביגוד שלכם, אבל אז אתם מכוסים במאת האחוזים מפני טעויות אופנה, שכן את הבחירה מלווים יועצי אופנה מקצועיים, למודי ניסיון רב.

מעילים לחורף ולעונות החמות

המעילים יכולים להיבחר הן לצורכי חימום בחורף והן ללבוש בעונות החמות. יש לנו מעילים ממגוון סוגי החומרים, ומומלץ תמיד להצטייד בזוג בגדים מעין אלה, על מנת לספק לעצמכם מענה אופנתי בכל ימות השנה. מעילים המיועדים לקיץ מאופיינים בבד או עור נושמים, המאפשרים לבוש גם בעונות חמות מאד, בלי לחוש שאתם מזיעים או שחם לכם מתחת לשרוול.

למידע נוסף על מעילים, ניתן לפנות אלינו!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *